ایران/تبریز

تابلو های تبلیغاتی

تابلو های تبلیغاتی

تابلو های تبلیغاتی یکی از عناصر مهم در ایجاد شناخت و آشنایی یک مکان است که امروزه در اماکن زیادی در بستر شهر می توان یک نمونه از این تابلو ها را مشاهده کرد که به صورت گوناگون و متفاوت در دید عموم هستند.برای مثال فروشگاه های مواد غذایی به خاطر اینکه بهترین نتیجه را در نظر مردم داشته باشند دست به استفاده از رنگ های شاد و یا به اصطلاح تو چشمی می زنند برای همین تابلو های بسیار خاصی به وجود می آیند،اصولا این روش بیشترین نتیجه را نسبت به دیگر نمونه ها دارد چرا که هرچه قدر در عرصه تبلیغات جلب توجه بیشتر باشد می توانید در زمان بسیار کم خود را به موفقیت سوق بدهید.

 

انواع تابلو های تبلیغاتی

 

تابلو های تبلیغاتی فلکس :

این نوع تابلو تحت عنوان نام فروشگاه ساخته می شوند و بیشتر به صورت برجسته و بزرگ در سردرب مغازه ها نصب می شود،نوع طراحی این تابلو ها به صورتی است که بتوانند با نور و درخشانی خود جلب توجه بیشتری را داشته باشند یعنی لامپ های زیادی را در پشت این تابلو نصب می شود و با ایجاد نور زیاد از بخش عقب باعث نمایان شدن تابلو در مکان های مختلف می شود.

 

تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته استیل :

در این مدل تابلوها تنوع زیادی وجود دارد و می توانید در مدل های مختلف سفارش دهید.طراحی این نوع تابلو ها به صورتی است که یک ورق استیل تحت عنوان نام و لوگو مکان برروی یک ورق فلکس به کار می رود و زیبایی خاصی را در تابلو ها ایجاد می کند.دلیل استفاده از استیل این است که در زمان های گذشته از مواد دیگری چون برنز استفاده می شد ولی مشکلات زیادی را داشتند و باید در زمان کوتاهی قطعات تعویض می شدند برای همین از استیل استفاده کردند چرا که استیل رنگ خود را از دست نمی داد.

 

تابلو های تبلیغاتی چلنیوم :

در تابلو های چلنیوم مدل های زیادی وجود دارد که هر مدل امروزه یکی از محبوب ترین تابلو ها محسوب می شوند.اولین مدل تابلو چلنیوم ستاره ای است که با استفاده از ورق های پلکسی و پی وی سی ساخته می شود و به همراه یک کنترلر ارائه می شود تا بتوانید نور آن را به صورت دلخواه تغییر دهید.

دومین مورد تابلو چلنیوم الماسی است این مدل همانند مدل ستاره ای است ولی نحوه نورپردازی آن ها با هم متفاوت است چون در برش هایی که در ورق های این مدل وجود دارد باعث می شود تا طرح های الماس مانند در تابلو ها ایجاد شود و با نور خود بسیار زیبا دیده بشود.
سومین مدل تابلو چلنیوم کریستالی است در این مدل طراحی بدین صورت است که در روی ورق های پلکسی دانه های کریستالی پاشیده می شود تا بعد از روشن کردن نور باعث ایجاد طرحی زیبا در تابلو شود.
آخرین مدل در تابلو های چلنیوم نمونه طلایی است که در آن با استفاده از ورق های پلکسی طلایی در تابلو ها باعث ایجاد حروف بسیار درخشان می شوند که باعث جلب توجه بیشتری می شود.

 

تابلو های تبلیغاتی سه بعدی وکیوم :

در این مدل با استفاده از حروف های برجسته برروی یک قالب چوبی حرارت داده می شود و با ایجاد فشار در آن تعبیه می شوند،طرح نهایی به صورتی است که نام یا عنوان مربوطه به صورت یک طرح در داخل یک چارچوب قرار گرفته است و این نوع تابلو ها طرح های بسیار خاصی را فراهم می کند.
تابلو های تبلیغاتی فلزی : فلز یک ماده ای است که می تواند مقاومت خوبی را برای شما فراهم کند ولی در مواردی چون زنگ زدگی و نگهداری رنگ مقاوم نیستند ولی افرادی خواستار استفاده از این مدل هستند.نوع طراحی این مدل به صورت ساده است و با برش ورق ها تخت عنوان نام و لوگو انجام می شود و یک نکته مهم وجود دارد این است که نور از فلز عبور نمی کند و برای همین در این طراحی از نور های بکلایت و پشت زمینه استفاده می شود تا تابلو در شب نیز دیده شود.

 

تابلو های تبلیغاتی پیکسل :

طراحی تابلو های تبلیغاتی یک موضوع مهم است که باید به آن توجه بیشتری شود برای همین مدل های جدید زیادی برای همین مورد ارائه شده است که یکی از آن مدل پیکسلی است که در آن با استفاده از لامپ های پیکسلی زیادی در کنار یک دیگر یک تابلو بسیار بزرگ ساخته می شود که با ایجاد یک افکت های مختلف در آن طرح های متفاوت قابل ارائه است.

 

advertisement boards

 

تابلو های تبلیغاتی ترموود :

این نوع تابلو یکی از ساده ترین و خوش طرح ترین مدل ها است که طراحی آن برای هر شخصی می تواند دلنشین باشد.طراحی این تابلو ها به صورتی است که در آن حروف روی یک ورق چوبی کلاسیک نصب می شود و با نور ظریف در پشت زمینه آن یک طرح بسیار زیبا را فراهم می کند.

 

تابلو های تبلیغاتی کامپوزیت :

هر نوع تابلو که در آن از ورق های کامپوزیت به کار رفته باشد یک نوع از این مدل است.در این تابلو ها با در نظر گرفتن طرح نام و یا لوگو مورد نظر یک طرح را از ورق ها بریده می شود و با ادغام آن ها تابلو اصلی تشکیل می شود.

 

تابلو های تبلیغاتی یونولیتی :

یکی از ارزان ترین مدل ها در تابلو های تبلیغاتی محسوب می شود چرا که از متریال بسیار ساده ای در آن استفاده می شود و افرادی که خواستار یک تابلو برجسته و زیبا برای خود هستند می توانند از این مدل استفاده کنند.بیشتر از این مدل در نمایشگاه های مختلف استفاده می شود.

 

تابلو های تبلیغاتی لاسوگاسی :

نوعی دیگر در تابلو های تبلیغاتی مدل لاسگوسی است که در آن با استفاده از لامپ های متعدد طراحی انجام می شود یعنی به صورتی که لامپ ها برروی حروف و نوشته ها قرار می گیرند و با افکت های مختلفی می توانید تابلو را در طرح و رنگ های متنوع نمایان کنید.

 

تابلو های تبلیغاتی پولکی :

یکی از مدل هایی که امروزه بیشتر استفاده می شود همین نمونه است که میتوانید آن را در سردرب فروشگاه های زیادی ببینید.طراحی این تابلو به این شکل است که در آن از ورق های پلاستیکی به نام تایل استفاده می شود و این ورق ها در پشت زمینه حروف برجسته به کار می رود و با هر بار وزش باد می توانید حرکت ورق ها مشاهده کنید که یک طرح بسیار زیبا را در تابلو ایجاد می کند.

 

تابلو های تبلیغاتی ال ای دی :

این مدل یکی از رایج ترین تابلو ها در بین دیگر نمونه های موجود است چرا که کاربرد زیادی را برای افراد فراهم می کند و می توانید در مکان های مختلف از آن به راحتی استفاده کنید.این نوع تابلو ها به دو دسته تقسیم می شوند که هر دو امروزه در بین عموم بسیار محبوب هستند.
تابلو ال ای دی ثابت اولین مدل از این تابلو ها است که در آن هیچ نوع افکتی وجود ندارد بیشتر در معرفی و ایجاد محتوا در فروشگاه ها استفاده می شود.تابلو ال ای دی روان دومین مورد است که می توان گفت یکی از مدل ها محبوب بین تابلو های تبلیغاتی محسوب می شود در این مدل با به کار بردن برنامه ای نوشتار همچون کد های مختلف در برد اصلی ال ای دی ها افکت های مختلفی ایجاد می شود که در آن طرح های مختلفی قابل اجرا هستند.

 

شرکت تبلیغاتی مادو در تبریز با کادر حرفه‌ای و باتجربه تمام کارهای مربوط به تابلو های تبلیغاتی شما را به بهترین نحو انجام می‌دهد تا کسب کار شما گسترش یابد و در این مورد دغدغه‌ای نداشته باشید. و هچنین با بهره‌مندی از وب‌سایت و سئو حرفه‌ای می‌توانید پیشرفت چشمگیری در کسب و کار خود شاهد باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.