ایران/تبریز

ابزار های طراحی لوگو و نشان

ابزار های طراحی لوگو و نشان

ابزار های طراحی لوگو و نشان یک موضوع بسیار مهم است که امروزه بیشتر کسب و کار های موجود بر این اساس لوگو های خاصی را برای خود دارند که اصولا یک لوگو نشان دهنده شخصیت و خلاقیت شما نسبت به مخاطبان تان است و برای همین باید در این موضوع دقت بیشتری داشته باشید چرا که وجود یک لوگوی حرفه ای و زیبا باعث ایجاد نقش مناسب در برابر مخاطب مقابل می شود.
این موضوع نیز وجود دارد که شما خواستار طراحی لوگو باشید و می خواهید شخصا یک لوگو را به صورت کامل طراحی کنید ولی اگر شما دارای تخصص و تجربه خاصی در این مورد نباشید می توانید از لوگوساز ها و سایت های طراحی مشهور استفاده کنید.شما می توانید در چند مرحله تمامی طراحی های مربوطه را یاد گرفته و در طرح لوگو خود ایجاد کنید.

نرم افزار های طراحی لوگو و نشان

انتخاب یک نرم افزار طراحی یک مورد بسیار مهم است چرا که باید از بهترین ابزار ها برای طراحی استفاده کنید تا نتایج خوبی را دریافت کنید.البته این را هم باید بدانید که طراحی یک لوگو به صورت مبتدی می تواند برای شما خیلی سخت باشد و طرح مناسبی را برای شما فراهم نمی کند در این موارد می توانید از یک تیم طراحی گرافیک مجرب کمک بگیرید که عناصر کامل درباره یک لوگو را برای شما بیان کنند و شما نیز نسبت به آن انتخاب خود را بکنید.

 

Adobe illustrator

 

Adobe illustrator :

یکی از بهترین نرم افزار های در این عرصه محسوب می شود چرا که هر فردی می تواند با کم ترین تجربه طراحی انجام دهد و این قابلیت را فراهم می کند تا در هر زمانی بتوانید از تمامی امکانات آن بهره مند شوید.طراحی های ایجاد شده در این نرم افزار کاملا به صورت برداری ارائه می شوند یعنی هر طراحی تکمیل شده را می توانید به صورت کامل زوم کنید و طرح کیفیت خود را از دست نمی دهد و حتی یک پیکسل نیز در صورت بزرگ نمایی دیده نمی شود.
این نرم افزار رایج ترین و محبوب ترین در دنیای گرافیک محسوب می شود و به خوبی می توان دید که دلیل این محبوبیت چیست و چرا افراد از آن استفاده می کنند عواملی چون ویژگی های منحصر به فرد،یادگیری آسان و امکانات زیادی که در این نرم افزار برای کاربران فراهم شده است.

 

CoralDraw

 

CoralDraw :

نرم افزار بعدی یکی از کاربردی ترین موارد موجود است چرا که دارای یک قابلیت خاص است که برای کاربران این فرصت را می دهد تا طراحی ها را به صورت بسیار آسان انجام بدهند و هر فردی چه مبتدی و حرفه ای می تواند از این نرم افزار به صورت کامل استفاده کند.دقت و کیفیت این نرم افزار در طراحی ها به شکلی خاص است که در نتایج نهایی می تواند یک طرح بسیار خاص را برای شما ایجاد کند.
کورل دارای قابلیت های زیادی است که می توانید در ساخت تصاویری چون وکتور به صورت ساده طراحی را انجام بدهید و بهینه سازی بسیار خوبی را با نرم افزار های Microsoft Office و Adobe Photoshop دارد تا طراحی بسیار خاصی را برا شما ارائه کند.

 

Adobe Photoshop

 

Adobe Photoshop :

یکی از مشهور ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی بدون شک این نرم افزار است چرا که بیشتر طراحی های بزرگ در دنیا توسط این نرم افزار ابداع شده اند و طراحان زیادی هنوز در حال کار با آن هستند.قابلیت هایی که این نرم افزار برای کاربران خود ارائه می کند تا حدی خاص هستند که می توانید به راحتی کاربری با آن را یاد گرفته و به آسانی طراحی های خود را انجام دهید.طرح هایی که با نرم افزار انجام می شوند بیشتر به صورت 3 بعدی و حرفه ای هستند.
فتوشاپ با تمامی نرم افزار شرکت Adobe به صورت کامل سازگاری دارد و به راحتی می توانید در کنار آنها از فتوشاپ نیز استفاده کنید همچنین قابلیت ایجاد تصاویر متحرک وانتقال تصویر را به صورت کامل در طرح های خود خواهید داشت.

 

Canva

 

Canva :

این نرم افزار تحت عنوان آنلاین کاربردی است و طراحی های ایجاد شده در آن می توانید به صورت کامل شخصی سازی کنید و تغییرات مورد نظر خود را تعبیه کنید.Canva یک نرم افزار کامل است و به کاربران این امکان را می دهد تا به سلیقه خود طراحی را انجام بدهند و امکانات زیادی چون طراحی کارت ویزیت،تراکت را نیز فراهم کرده است تا یک گزینه مناسب باشد.کاربری در این نرم افزار به صورت کامل آزاد نیست و نیاز به تهیه اشتراک ماهیانه دارد.در این نرم افزار نیز راحتی کارکرد به شکلی است که بتوانید طراحی های خود را در چند دقیقه انجام دهید.
در این نرم افزار 2 نسخه رسمی ارائه شده است که می توانید با هر دو طراحی های خود را ایجاد کنید ولی در نسخه Pro امکانات زیادی وجود دارد که پیشنهاد می شود از این نسخه استفاده کنید تا طرح خوبی را داشته باشید.

 

Inkscape

 

Inkscape :

این نرم افزار طراحی کامل متن باز و رایگان را برای طراحی لوگو ارائه می دهد و دارای یک کتابخانه ای بسیار خاص از ابزار هایی است که می توانید با استفاده از آن ها طراحی ها را به شکل آسان ایجاد کنید.قالب های موجود در این نرم افزار به صورت SVG است و پشتیبانی کامل را دارند همچنین سازگاری بسیار مناسبی را با سیستم های ویندوز،لینوکس و Mac OS دارد که برای افرادی که در طراحی مبتدی هستند مناسب خواهد بود.
نرم افزار Inkscape می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای طراحان باشد چرا که قابلیت های زیادی را برای آن ها فراهم کرده است از جمله طراحی لوگو،آگهی،کارت ویزیت و هزاران محصول دیگر که می توانند با این نرم افزار انجام بدهند.

 

Gravit Designer

 

Gravit Designer :

در این نرم افزار کاملا قابلیت ها به صورت رایگان ارائه شده است تا کاربران بتوانند به راحتی طراحی را بدون هیچ محدودیت انجام بدهند.قابلیت های این نرم افزار در تصاویر خاص بسیار زیاد است برای مثال در نمونه های illustration می توانید به راحتی در زمان کمی طراحی کنید و همچنین این نرم افزار سازگاری کامل را با سیستم های ویندوز،لینوکس و Mac OS دارد.در مواردی شما می توانید به صورت کامل از این نرم افزار با نسخه آنلاین استفاده کنید که شامل نسخه Pro نیز می شود که با پرداخت اشتراک سالانه می توانید از آن استفاده کنید.

این نرم افزار نیز دارای امکانات و ابزار های گوناگون است که یکی از آنها ابزار ویرایش در SVG است در همه سیستم ها قابل استفاده است.همچنین می توانید در طراحی های خود با زوم بسیار بالا طراحی انجام دهید.

 

Adobe Spark

 

Adobe Spark :

بیشتر نرم افزار های طراحی لوگو که در این مقاله معرفی کردیم مال شرکت Adobe است این نشان دهنده برتری این شرکت در زمینه طراحی گرافیک است و در هر نرم افزار خود قابلیت های زیادی را برای کاربران خود فراهم کرده است.نرم افزار Adobe Spark نیز یک ابزار بسیار کاربردی محسوب می شود چرا که در عرصه فیلم سازی و طراحی صفحات وب نیز کاربرد دارد و کاربری آسان این امکان را برای کاربران می دهد تا در چند دقیقه طراحی خود را انجام بدهند.
در این نرم افزار نیز نسخه های رایگان و Pro وجود دارد ولی اگر خواستار امکانات زیاد باشید می توانید با پرداخت اشتراک سالانه از تمامی امکانات این نرم افزار بهره مند شوید همچنین یک نسخه موبایل این نرم افزار در سایت Adobe وجود دارد که می توانید از آن نیز استفاده کنید.

 

ما در شرکت تبلیغاتی مادو که جزوء شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه ی تبلیغات و خدمات در تبریز و سطح کشور می باشد با کادر مجرب و حرفه ای تمام خدمات مربوط به طراحی لوگو، طراحی سایت و سئو مشتریان را به بهترین شکل با تضمین ارائه می دهیم. شما عزیزان به راحتی از طریق سایت یا به صورت تلفنی و حضوری می توانید تمام خدمات سایتی و دیجیتال مارکتینگ خود را  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها به تیم طراحی و سئو مادو بسپارید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.