ایران/تبریز

ارتباط زیلینک با اینستاگرام

ارتباط زیلینک با اینستاگرام

اگر بخواهیم تعریفی ساده از ارتباط زیلینک با اینستاگرام بگوییم و اینکه در حالت کل زیلینک چیست، نوعی پلتفرم ساده و رایگان می‌باشد که با استفاده از آن چندین لینک می‌توانیم به قسمت Bio اینستاگرام اضافه کنیم.

 

ارتباط زیلینک با اینستاگرام

 

امکانات و توضیح کامل درمورد زیلینک شامل اضافه کردن بی نهایت لینک در صفحه‌ای اختصاصی، امکان گذاشتن تمامی راه‌های ارتباطی مثل شماره تماس، ایمیل و … را دارد، امکان ارائه توضیحات مختصر درمورد کسب و کار، نوع فعالیت و می‌توان Location waze و Google map نیز در صفحه اختصاصی خود اضافه کنید.

در حالت کل این قابلیت به عنوان تبلیغ و شناساندن نوع فعالیت به کاربران می‌باشد. و مخصوصاً برای انواع کسب و کارها بسیار مناسب می‌باشد در واقع نوعی کارت تبلیغاتی برای شما محسوب می‌شود که به طور کامل خدمات و راه‌های ارتباطی خود را می‌توانید معرفی کنید.

برای استفاده از این امکان ابتدا باید در خود زیلینک صفحه کاربری داشته باشید، که ابتدا به صفحه اصلی زیلینک که (Zil.ink) می‌باشد وارد شوید. در این صفحه به قسمت ثبت نام بروید و تمامی فیلدها که شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و رمز عبور می‌باشد تکمیل کرده و با ذخیره‌سازی وارد صفحه کاربری خود می‌شوید.

با انتخاب گزینه “ساخت اولین زیلینک” در آیدی زیلینک نام مورد نظرتان را به ادامه لینک اضافه کنید که ترجیحاً می‌توانید نام کامل خود و یا آیدی پیج اینستاگرامتان را اضافه کنید، در کمی پایین‌تر تصویر خود را از گالری در پروفایل نیز بارگذاری کنید.

در قسمت “نام/ عنوان”  نام کاربری و در “زیر عنوان” نوع فعالیت و شغل خود را بنویسید و با ذخیره اطلاعات حالا پروفیل شما آماده است.

در پایان قسمت افزودن بلاک جدید را کلیک کنید که لیست قابلیت‌های موجود را خواهد آورد، هر کدام را که می‌خواهید مثلاً آیدی تلگرام یا شماره تماس خود را بنویسید و بعداً لینک را کپی کرده و در اینستاگرام خود وارد کنید. که این لینک را در Bio پیج اینستاگرامتان در قسمت website کپی خواهید کرد.

همانطور که در ابتدا هم گفتیم می‌توانید لوکیشن waze و گوگل مپ نیز به زیلینک اضافه کنید برای این کار به یکی از برنامه‌ها خواهید رفت و آدرس محل کار یا شرکت خود را مشخص کرده سپس لینکش را در زیلینک، در قسمت بلاک جدید کپی خواهید کرد با این کار لوکیشن شما نیز ثبت خواهد شد.

 

ارتباط زیلینک با اینستاگرام

 

در واقع  اگر بخواهیم جمع بندی از ویژگی‌های زیلینک داشته باشیم همه کار‌ها را برای کاربر اینستاگرام آسان کرده است. به راحتی هر تعداد لینک که می‌خواهید به حساب خود اضافه کنید. و این لینک‌ها می‌توانند در گروه‌های مختلفی طبقه بندی شوند. که باعث می‌شود پروفایلتان ظاهری آراسته داشته باشد. هر کدام از گروه بندی‌ها دارای یک تیتر خواهند بود تا طبقه بندی‌ انجام شود.

استفاده از رنگ‌های مختلف مناسب با پیجتان از دیگر نکات مثبت زیلینک محسوب می‌شود. حتی این امکان را دارید تا بعد از درج لینک‌ها و گروه‌های مختلف، آن‌ها را با توجه به سلیقه و خواست خود جا به جا کنید.

زیلینک برای افرادی که قصد دارند بیشتر از یک لینک در Bio اینستاگرام خود قرار دهند بهترین گزینه برایشان می‌باشد. و می‌تواند برای افرادی که قصد دارند ارتباط بیشتری با مشتریان خود داشته باشند بسیار مفید و موثر باشد.

در نتیجه زیلینک برنامه‌ای بسیار ساده و کاربردی برای کسانی می‌باشد که می‌خواهند یک حساب کاربری جمع و جور داشته باشند و تمامی لینک‌های مهم کاری، ارتباطی و تبلیغات مختصر خود را در یک صفحه بسازند و به صورت یک جا در اختیار مخاطبان قرار دهند.

 

ارتباط زیلینک با اینستاگرام

 

شرکت مادو با انجام فعالیت‌های مختلف در حوزه تبلیغات نیز پیشرفت قابل توجهی به کسب و کارتان می‌بخشد. با مدیریت اینستاگرام حرفه‌ای و طراحی وب سایت همراه با سئو، توسط کادر متخصص مادو می‌توانید به راحتی برند و خدمات خود را گسترش دهید. و نیز برای کسب اطلاعات و مطالب بیشتر در زمینه قابلیت‌های اینستاگرام با ما همراه باشید…

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.