ایران/تبریز

بیلبورد های تبلیغاتی

بیلبورد های تبلیغاتی

بیلبورد های تبلیغاتی یکی از بزرگ ترین و تاثیر گذار ترین روش ها در تبلیغات محسوب می شوند که امروزه در کسب و کار مختلف در حال استفاده است و می توان گفت یکی از قدیمی ترین روش ها برای تبلیغات است که در کنار دیگر نمونه ها استفاده می شود این درحالی است که بیشتر کسب و کار ها تبلیغات خود را به صورت آنلاین انجام می دهند ولی بیلبورد ها کاربرد خود را هنوز از دست نداده اند.

 

انواع بیلبورد ها تبلیغاتی

 

بیلبورد های معمولی :

این مدل بلیبورد ها همان نمونه هایی است که در می توانید در نقاط مختلف شهر مشاهده کنید،این بیلبورد ها به شکل مستطیل هستند و در اندازه های بسیار بزرگ چاپ می شوند تا در بیلبورد هایی که در نقاط مهم شهر وجود دارند نصب شوند.معروف ترین مکان هایی که از این بیلبورد ها استفاده می شود در بزرگراه ها و حاشیه خیابان ها است که اصولا می تواند نتیجه خوبی برای ماندگاری در ذهن مخاطبین داشته باشد.

 

بلیبورد های لمپوست :

در این مدل از اندازه های کوچکی استفاده می شود تا بیلبورد ها در نقاط مختلفی قابل نصب باشند برای مثال از این مدل در چراغ های اماکن پر رفت و آمد استفاده می شود و اصولا بیلبورد مورد نظر در ارتفاع مناسبی نصب می شود تا در دید عموم باشد.یک نکته مهم در این نوع بیلبورد ها این است که باید دقت داشته باشید تا بیلبورد های لمپوست نیاز به نور دارند و باید آن ها را در مکان های پرنور نصب کنید.

 

بیلبورد های تبلیغاتی

 

تلویزیون های شهری :

تلویزیون های شهری نیز یکی از موارد بیلبورد های تبلیغاتی محسوب می شوند و قابلیت های زیادی را برای تبلیغات فراهم می کنند که می توانید با آن ها نتایج مطلوبی را دریافت کنید.در این مدل تبلیغات به صورت ویدیو های کوتاه و یا تصاویر اسلایدی نمایش داده می شوند که به خاطر مکان مناسب این تلویزیون می تواند برای شما سودساز باشد چرا که این مدل بیشتر در حاشیه بزرگراه های پرتردد نصب می شوند.

 

بیلبورد های عرشه پل :

یکی از مواردی که ما بیشتر در روز می بینیم بیلبورد های روی پل های عابر پیاده هستند که اصولا یکی از راه های مناسب برای دیده شدن تبلیغات است چرا که روزانه افراد زیادی از بزرگراه ها عبور می کنند و این بیلبورد ها در پل های موجود در بزرگراه نصب می شوند و افراد در هر بار رفت و آمد می توانند تبلیغات را به صورت پی در پی مشاهده کنند.

 

بیلبورد های تبلیغاتی

 

بیلبورد های استرابورد :

این مدل همانند بیلبورد های لمپوست است ولی اندازه تابلو این مدل با لمپوست متفاوت است و در اندازه های بزرگ و کوچک می توان در تمامی نقاط استفاده می شود.مکان هایی که این بیلبورد نصب می شود اصولا کنار خیابان ها و یا پیاده های پر رفت و آمد است.مدل های زیادی در بیلبورد های استرابورد وجود دارد ولی به دلیل رعایت قوانین تبلیغات محیطی باید در اندازه های یکسان نصب شوند.

 

بیلبورد های چرخشی :

در این مدل قابلیت خاصی ارائه می شود تا با ایجاد حرکت چرخشی به بیلبورد بتوانید در هر دو طرف تبلیغات خود را ارائه بدهید.این نمونه برای کسب و کار هایی که دارای محصولات زیادی هستند بسیار مناسب است و می تواند کمک بسزایی را برای آن ها داشته باشد.ولی یک نکته مهم در این مورد وجود دارد که باید دقت داشته باشید تا در قرارداد خود به خرابی این مدل نیز اشاره کنید چرا که این نوع بیلبورد ها به صورت مداوم در حال حرکت هستند و ممکن است در طولانی مدت باعث خرابی شود.

 

بیلبورد های اسکرولر :

این نوع بیلبورد ها به صورت استوانه ای هستند و این قابلیت را دارند تا چندین آگهی را در یک بخش نمایان کند.نحوه کار این نوع مدل به این شکل است که در هر 12 ثانیه یک آگهی را نشان می دهد.این مدل بیشتر در کنار خیابان ها و یا پیاده روها استفاده می شود.

 

بیلبورد های تبلیغاتی

 

بیلبورد های لایت باکس :

در این نمونه با استفاده از یک محفظه شیشه ای به شکل مستطیل یک بیلبورد ایجاد می شود که آگهی مورد نظر در داخل آن قرار می گیرد و با نور های پس زمینه مختلف آن را برای دید عموم ارائه می دهند.در مورد این نوع بیلبورد ها می توان گفت که یکی از مناسب ترین نمونه ها برای استفاده همه جانبه است چرا که می توانید در اماکن مختلف از آن استفاده کنید.

 

بیلبورد های ایستگاهی :

افراد زیادی وجود دارند که برای انجام کار های روزانه خود از وسایل نقلیه شهری از جمله اتوبوس و غیره استفاده می کنند و آن ها روزانه از ایستگاه ها سوار بر وسایل نقلیه می شوند این یک راه بسیار مناسب برای تبلیغات گسترده است تا بتوانید در یک بستر گسترده آگهی خود را نمایان کنید چرا که تبلیغات شما در یک ماکن پرتردد قرار خواهد گرفت.

 

شرکت تبلیغاتی مادو در تبریز با کادر حرفه‌ای و باتجربه تمام کارهای مربوط به بیلبوردهای تبلیغاتی شما را به بهترین نحو انجام می‌دهد تا کسب کار شما گسترش یابد و در این مورد دغدغه‌ای نداشته باشید. و هچنین با بهره‌مندی از وب‌سایت و سئو حرفه‌ای می‌توانید پیشرفت چشمگیری در کسب و کار خود شاهد باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.