ایران/تبریز

کیف دستی

امروزه در جامعه استفاده از تبیلغات یک عنصر مهم است چرا که شرکت های زیادی وجود دارد که با استفاده از تبیلغات به نتایج بسیار خوبی رسیده اند حتی در نمونه های متعددی شرکت های نوپا و جدید به خاطر استفاده از امکانات تبلیغات و ایجاد یک پروسه بسیار مطلوب برای آینده خود و یک راه معرفی و آشنایی از طریق محصولات تبلیغاتی را ایجاد می کنند.از محصولاتی امروزه بیشتر در کسب و کار ها استفاده می شود کیف دستی های تبلیغاتی است این محصول به خاطر داشتن قابلیت فراوانی که در خود است می تواند یک محصول با کیفیت و کاربردی برای مشتریان باشد در این محصول قابلیت چاپ نیز وجود دارد که بدین طریق می توانید انواع طرح و عنوان را در روی آن چاپ کنید و تحت عنوان یک تبلیغ و آگهی متحرک استفاده کنید.
در استفاده از کیف دستی های تبلیغاتی شرکت های زیادی وجود دارند که خواستار ارائه این محصول به مشتریان خود هستند برای مثال یک شرکت مواد غذایی با استفاده از کیف دستی های تحت عنوان اسم و عنوان شرکت خود برروی جلد آن محصولات خود را به فروش می رساند یعنی مشتریانی که محصولی را از این فروشگاه خریداری می کنند همان محصول آن فروشگاه را با کیف دستی مزین به همان فروشگاه تحویل می گیرند.

کیف دستی
کیف دستی

این عامل یک استراتژی بسیار مناسب برای تبلیغات است چرا که شما یک آگهی متحرک را ارائه می کنید و باعث می شود در اطراف افراد زیادی را نیز تحت تاثیر می گذارد.
مورد بعدی در ارائه کیف دستی های تبلیغاتی باید به نکته دیگری نیز دقت کرد که در آینده نتایج خوبی را همراه خود داشته باشد این مورد درباره انتخاب رنگ مناسب برای طراحی است چرا که رنگ نشان دهنده پیام و شخصیت به طرف مقابل است.دو نوع رنگ برای طراحی وجود دارد که هر نوع نشان دهنده پیام یه مخاطب است.
اولین مورد رنگ های گرم است که این نوع رنگ ها شامل رنگ های قرمز-زرد و بنفش است و دارای حس راحتی و آرامش هستند و یک نقطه ضعفی دارد که باعث می شود در تصاویر برجستگی را نمی توانید ایجاد کنید.
مورد بعدی رنگ های سرد است این نوع رنگ ها شامل رنگ های سبز-آبی است از این نوع رنگ ها برای انتقال حس آرامش و سادگی را انتقال کند ولی استفاده بیش از حد این رنگ در طرح ها باعث می شود تا یک حس ساده و منفعلانه داشته باشد.

ما در شرکت تبلیغاتی مادو با استفاده از به روزترین روش ها و پیشرفته ترین ابزار ها به وسیله ی افراد مجرب و باتجربه اقدام به انجام انواع خدمات تبلیغاتی ماننده طراحی و گرافیک، لوگو و نشان، چاپ افست، مدیریت اینستاگرام، طراحی سایت و سئو، عکاسی صنعتی و موارد بسیار دیگری می کنیم که این خدمات شامل زیر شاخه های گسترده ای از قبیل برچسب،بروشور، بسته بندی، بنرهای انتخاباتی، بنرهای اینستاگرامی، بنرهای تبلیغاتی، پوستر، تابلو و بیلبورد، تراکت، تقویم، ست اداری، سربرگ، کاتالوگ، کارت ویزیت، کیف دستی و …  هستند. هدف ما در شرکت تبلیغاتی مادو انجام کار ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای مشتریان خود در کمترین زمان ممکن هست.