logo

ایران/تبریز

آموزش آپلود پست در اینستاگرام وب

آموزش آپلود پست در اینستاگرام وب

امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام بخشی از زندگی همه ما شده است. روزانه می‌توان گفت چندین ساعت خود را در این اپلیکیشن چه به حالت سرگرم کننده، جهت ارتباط با کاربران دیگر یا برای استفاده از خدمات پیج‌های دیگر می‌گذرانیم. و بیشتر صاحبان کسب و کارها برای تبلیغات و درآمدزایی بیشتر از اینستاگرام استفاده می‌کنند که شرکت تبلیغاتی مادو در تبریز، مدیریت اینستاگرام را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد.

همانطور که می‌دانید این نرم افزار صرفاً برای استفاده نسخه سیستم عامل انروید و ios طراحی شده است. ولی گاهاً این امکان را هم می‌خواهیم که از طریق کامپیوتر و یا لب تاپ هم فعالیت خود را در اینستاگرام انجام دهیم. چنانچه بخواهید تحت وب از اینستاگرام استفاده کنید فعالیت‌های like، dislike، comment، report، block و search می‌توانید استفاده کنید ولی امکان دیدن direct و ارسال پیام وجود ندارد.

 

 

آموزش آپلود پست در اینستا وب

 

از عمده‌ترین محرومیتی که در اینستا وب وجود دارد امکان پست‌گذاری می‌باشد. زیرا همونطور که در ابتدا گفتیم اینستاگرام نسخه کامیپوتری ندارد. برای اینکه بتوانیم این امکان را هم انجام دهیم راه حل‌هایی وجود دارد که حالا به توضیحاتش می‌پردازیم:

برنامه‌های شبیه سازی شده مانند BlueStacks و App player هستند که امکان نصب عامل‌های اندروید و ios را به کامپیوتر و لب تاپ فراهم می‌کنند. با استفاده از نصب این برنامه ها می‌توانید وارد اینستاگرام شده و همانند روشی که در گوشی انجام می‌دهید پست و استوری آپلود کنید.

روش دیگر برای پست گذاشتن در اینستاگرام تحت وب، مرورگر chrome را باز کنید و ctrl+shift+N را در کیبورد هم‌زمان بزنید که صفحه Incognito باز خواهد شد، در سمت راست با کلیک بر روی علامت سه نقطه گزینه More Tools را انتخاب کنید و سپس در کادری که باز می‌شود قسمت Developer Tools را کلیک کنید. با انجام این عملیات صفحه‌ای باز خواهد شد که در سمت راست صفحه بر روی آیکون موبایل و تبلت کلیک کنید. سپس در قسمت مرورگر می‌توانید آدرس اینستاگرام را وارد کنید و  با اضافه کردن نام کاربری و رمز وارد اکانت خود شوید و همانند عملیاتی که در گوشی خود انجام می‌دادید پست گذاری کنید.

از دیگر مرورگرهای پر طرفدار و پر استفاده هم Firefox می‌باشد برای اینکه برای پست گذاشتن در اینستاگرام با این مرورگر صفحه‌ای جدید باز کنید، در قسمت بالا سمت راست گزینه سه نقطه را انخاب کنید و بر روی گزینه web developer کلیک کرده و بعد از اینکه گزینه Responsive Design Mode را انتخاب کردید وب سایت به صورت موبایل نماش داده خواهد شد که به راحتی می‌توانید وارد اینستاگرام شده و پست گذاری یا فعالیت‌های خود را انجام دهید.

و یکی از روش‌های دیگر تغییر User Agent در Google Chrome می‌باشد. در این روش در صفحه‌ی وب راست کلیک کنید و در قسمت Inspect بر روی Developer Tools کلیک کنید. در پنل جدید باز شده در قسمت پایین در تب‌Network conditions گزینه‌ی select automatically را از حالت انتخاب خارج کنید در این صورت فهرست جدیدی برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید user agent دلخواه خود را انخاب کنید. پس از تغییر تنظیمات جدید صفحه را یک بار Refresh کنید تغییرات اعمال خواهد شد. و با این روش نیز می‌توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و پست گذاری را انجام دهید.

درست است با این روش‌ها اینستاگرام را متقاعد می‌کنید که از طریق گوشی موبایل به آن دسترسی پیدا کرده‌اید در صورتی که از مرورگر وب دسکتاب استفاده می‌کنید، ولی محدودیت هایی باز به همراه دارد مثلاً با گوشی خود می‌توانید پست چند ورقه‌ای بارگذاری کنید و یا پس از انتشار پست ویرایش عنوان و کپشن پست را تغییر دهید ولی در اینستاگرام وب این امکانات وجود ندارد تنها یک پست می‌توانید بارگذاری کنید بقیه اعمالات را باید از طریق گوشی خود انجام دهید.

 

آموزش آپلود پست در اینستا وب

 

در نتیجه روز به روز پیشرفت و آپدیت‌های‌ نرم افزارها بیشتر می‌شوند اگر می‌خواهید انواع قابلیت‌های جدید در مدیریت اینستاگرام شما اعمال شود با شرکت تبلیغاتی مادو در ارتباط باشید، مخصوصاً اگر صاحب کسب و کار می‌باشید شاید در میان دغدغه‌های شغلی‌تان زمان کافی برای تبلیغات خود نداشته باشید مادو برای پیشرفت و درآمدزایی بیشتر همراه شما هست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.