ایران/تبریز

ست اداری

ست اداری از بیشترین موارد مورد استفاده در اداره‌ها و مکان‌های دولتی است و یک مجموعه کامل برای ادارجات است چون دارای کاربرد بالایی است و در آن سربرگ و نشان سازمان وجود دارد، در این ست برگه‌های زیادی وجود دارد که قابلیت استفاده بالایی دارد و در حجم زیادی از آن استفاده می‌شود. جنبه مثبتی که این ست دارد این است که این محصول در طی زمان طولانی قابل استفاده است و به عنوان یک بروشور و یا یک تبلیغات گسترده در دید عموم است و ماندگاری زیادی دارد. در این ست کیفیت و کارایی از عناصر اصلی هستند و باید در طراحی آن با دقت بیشتری ارائه شود، چرا که سطح کیفیت و طراحی نشان دهنده برند شماست و کارایی و جدیت شما را نشان می‌دهد. این ست‌ها کاربرد بالایی برای تعامل شما با شرکت‌های دیگر دارند و شما می‌توانید از این محصول در ارتباطات خود با شرکت و سازمان‌های متنوع استفاده کنید. پس برای همین دلیل باید کیفیت ست اداری در حدی باشد که تأثیر مثبتی نسبت به شما داشته باشد. ست‌های اداری در طرح‌های متعددی ارائه می‌شود، از طرح‌های کامل همچون در سربرگ اطلاعات کاملی از شرکت شما را دارد و با رنگ‌های زیبایی همراه است که برای ایجاد یک طرح خاص و متنوع بسیار مناسب است. در ست‌های اداری چاپ‌های زیادی نیز وجود دارد ولی در هر نوع خود یک عنصر مهم وجود دارد که باید به آن‌ها دقت کرد از جمله تیراژ چاپ ست‌های اداری است چون در هر نوع خود یک تیراژ متفاوت وجود دارد. شما می توانید علاوه بر ست اداری از خدمات طراحی لوگو و نشان نیز استفاده کنید.

ست اداری
ست اداری

در اولین نوع چاپ دیجیتال از بهترین و راحت‌ترین راه‌های چاپ ست اداری است چرا که دارای سرعت بالایی در چاپ است و کیفیت بسیار مطلوبی را ارائه می‌دهد ولی در این نوع چاپ تیراژ چاپ کم است و در تعداد کمی سفارش قبول می‌شود.

در ست‌های اداری محتویات متعددی وجود دارد که بسیار کاربردی است که یکی از آن‌ها پاکت‌ نامه است این محصول با چاپ مخصوص ست اداری یکسان هستند و این پاکت نامه‌ها با اندازه‌های یکسان با سربرگ ارائه می‌شوند و اطلاعات یکسانی هم روی آن چاپ می‌شود ولی چاپ اطلاعات روی بسته به درخواست مشتری دلخواه است و این نمونه باعث می‌شود ست اداری زیبایی خاصی داشته باشد و در شفاف‌سازی و فعالیت‌های اداری شرکت کمک بسزایی داشته باشد. در این پاکت نامه‌ها از کاغذهای A4 و A5 استفاده می‌شود و در طرح‌های متنوعی چاپ می‌شوند به همین دلیل می‌توان در انتخاب یک پاکت نامه از رنگ‌ها و تم‌های زیبایی استفاده کرد.

در ست اداری یک محصول دیگر نیز ارائه می‌شود که کاربرد بالایی را در کسب و کارها دارد، فاکتور یکی از محصولات مشهور و محبوب ست‌های اداری است از این محصول در فروش بسیار استفاده می‌شود و در ست‌های اداری با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع ارائه می‌شود تا مشتریان بتوانند از این محصولات در خرید و فروش‌های خود استفاده کنند.

در تاریخچه ست اداری موضوع نامه نگاری و نامه بیشتر به چشم می‌خورد چرا نسبت به امروز استفاده از نامه در گذشته بسیار بیشتر بود و تمام مردم ارتباط خود را با ارسال نامه ایجاد کرده بودند. تاریخچه نوشتن اولین نامه به قرن‌ها پیش بر می‌گردد ولی اگر بخواهیم از اصلی‌ترین زمان رونق نامه نگاری بگوییم می‌توانیم به دوران اختراع نامه و جوهر اشاره کنیم چون هر دو از عناصر مهم در نوشتن هستند و بدون آن‌ها امکان نوشتن وجود نداشت. در اولین نمونه‌ها در چین پس از ابداع و اختراع کاغذ افراد راحت‌تر توانستند تا نامه نگاری را رونق بدهند و در سالیان طولانی راه‌های متعددی پیدا شد تا ارسال نامه از راه‌های راحت‌تری پیش برود، برای مثال در زمان‌های قدیم از کبوترهای نامه رسان استفاده می‌کردند به نحوی که کبوترها مکان‌های خاصی را به یاد داشتند و فقط به آن مکان‌ها رفت و آمد داشتند ولی برای انتقال نامه راه سریع تری را ابداع کردند که بتوانند در زمان کمی نامه را ارسال کنند در آن زمان از اسب استفاده کردند و یک نفر را به عنوان نامه رسان استفاده کردند و در راه اگر اسبی خسته می‌شد مکان‌هایی وجود داشت که می‌توانست اسب خود را تعویض کند و با اسب دیگری  ادامه دهد آن مکان‌ها چاپارخانه نام داشتند. در گذر زمان نامه جای خود را به ابزارهای زیادی داد از جمله تلگراف یکی از آن‌ها بود و انتقال پیام را سریع‌تر کرده بود بعد از آن تلفن اختراع شد و راه‌های ارتباطی انسان‌ها کوتاه‌تر شد و به راحتی تمامی اطلاعات خود را به هم به اشتراک می‌گذاشتند و در زمان حال در جامعه استفاده از تلفن همراه رایج است و در این همه سال که نامه نگاری راه‌های متعددی را داشت، حالا می‌توانید با استفاده از یک تلفن همراه هم پیام بفرستید و هم با هرکسی که می‌خواهید به راحتی صحبت بکنید.

ست اداری یک روش بسیار مناسب برای انتفال دیدگاه حرفه‌ای شما به مشتریان و شرکت‌های دیگر است چرا که مزایای زیادی برای مشاغل در اطراف شما دارد. از مهم‌ترین دلایل استفاده از ست اداری ایجاد یک تجارت است چرا که این موضوع می‌تواند کمک بسزایی در تجارت و پیشرفت شرکت داشته باشد. در ست‌های اداری روش‌های زیادی وجود دارد که باید آن‌ها را استفاده کرد یکی از این روش‌ها هویت سازمانی است این روش در تقویت هویت شرکت شما کاربرد بالایی دارد چرا که استفاده از لوگو و عنوان خود در محصولات یک روش مناسب از استفاده هویت سازمانی است.

ما در شرکت تبلیغاتی مادو با استفاده از به روزترین روش ها و پیشرفته ترین ابزار ها به وسیله ی افراد مجرب و باتجربه اقدام به انجام انواع خدمات تبلیغاتی ماننده طراحی و گرافیک، لوگو و نشان، چاپ افست، مدیریت اینستاگرام، طراحی سایت و سئو، عکاسی صنعتی و موارد بسیار دیگری می کنیم که این خدمات شامل زیر شاخه های گسترده ای از قبیل برچسب،بروشور، بسته بندی، بنرهای انتخاباتی، بنرهای اینستاگرامی، بنرهای تبلیغاتی، پوستر، تابلو و بیلبورد، تراکت، تقویم، ست اداری، سربرگ، کاتالوگ، کارت ویزیت، کیف دستی و …  هستند. هدف ما در شرکت تبلیغاتی مادو انجام کار ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای مشتریان خود در کمترین زمان ممکن هست.